O firmie
Przepełnieni pasją i determinacją nieustawicznego ulepszania środowiska, w którym żyjemy stworzyliśmy produkt, który wprowadza nowy standard w logistyce miejskiej.
Identyfikując rosnący popyt na usługi dostaw, realizowanych przede wszystkim na terenach wysoko zurbanizowanych oraz jego negatywne skutki, w postaci wzmożonego ruchu pojazdów kurierskich znaleźliśmy rozwiązanie, które w pełni odpowiada na zapotrzebowanie rynkowe. Co więcej nasz produkt pozwala przezwyciężyć wiele barier, które do tej pory utrudniały funkcjonowanie mieszkańców miast.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu, udało nam się zbudować pojazd, który ma służyć poprawie warunków życia społeczności miejskich, poprzez zmniejszenie natężania ruchu ulicznego oraz związanego z nim zanieczyszczenia powietrza.
Twórcy projektu
Kto to wymyślił i stoi za sukcesem Mery Carry?
Krzysztof Bogadziński
Doktorant i asystent naukowo-dydaktyczny, wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, specjalizacja Mechatronika Pojazdów oraz Inżynier Serwisów Technicznych.
Odpowiedzialny za projekt wykonawczy, wykonanie oraz testy eksploatacyjne instalacji oświetlenia i zasilania akcesoriów. Konfiguracja komponentów układu napędowego oraz dobór parametrów sterowania układu napędowego. Utworzenie plików konfiguracyjnych i instrukcji konfiguracji układu napędowego.
Sebastian Nowak
Artysta koncepcyjny, Artysta pojazdów, Projektant, Grafik 3D /2D – były wykładowca Projektowania Gier oraz Grafiki 3D i podstaw Animacji 3D, Prototypowanie , Druk 3D, Wymyślanie i budowa pojazdów – to w skrócie sfera zawodowa która przeplata się z zainteresowaniami do Tworzenia rzeczy, urzeczywistniania pomysłów, budowy przedmiotów funkcjonalnych jak i dającej frajdę z użytkowania. Rysujący w wolnym czasie Petrolhead.
W ramach projektu odpowiedzialny za zaprojektowanie modularnej zabudowy do roweru Cargo
Tomasz Mydłowski
Wieloletni pracownik naukowo dydaktyczny Politechniki Warszawskiej, inżynier, konstruktor, kierownik projektów badawczo wdrożeniowych. Główny inżynier integracji a następnie kierownik Zespołu Integracji Pojazdu w ElectroMobility Poland SA. Pasjonat i miłośnik polskich konstrukcji pojazdów. W wolnych chwilach opowiadam o motoryzacji, wydaje mi się, że całkiem ciekawie, zapraszam na YT.
Odpowiedzialny za wsparcie koordynacji projektu, nadzór ekspercki przy pracach konstrukcyjnych, przygotowanie procesu produkcyjnego.
Bartosz J. Nasierowski
Konstruktor - projektant prototypów rowerów, nadzór na produkcją części i spawaniem ramy, montaż oraz beta-tester, konstruktor prototypowych kontenerów, wybór komponentów mechanicznych.
W wolnych chwilach konstruktor rowerów poziomych – 14prototypów + 2 kolejne w oczekiwaniu na realizację.
Jarosław Seńko
Prof. dr hab. w dyscyplinie Inżynieria Mechaniczna.
Konstruktor, specjalista w zakresie wykorzystania metod komputerowych w projektowaniu pojazdów i maszyn, wykładowca akademicki. Zakres działalności inżynierskiej obejmuje projektowanie z wykorzystaniem technik CAD, obliczeń z wykorzystaniem MES (implicite oraz explicite), obliczeń w zakresie kinematyki i dynamiki maszyn, wykorzystania inżynierii odwrotnej w procesie projektowania obiektów mechanicznych.
W ramach projektu odpowiedziany za opracowanie technologii wytwarzania nadwozia roweru Cargo.
Konrad Zając
Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych, wcześniej technik-mechanik pojazdów samochodowych, technik informatyk oraz konstruktor maszyn i urządzeń.
Obecnie odpowiedziany za przygotowanie projektu nowej koncepcji ramy i mechanizmu podnoszenia do wykonania ze stali na podstawie założeń, wytycznych i projektu ramy z AL, przygotowanie detali, złożeń i wizualizacji 3D oraz dokumentacji w solidworks, produkcja detali toczonych.