top of page

KNOW HOW

Z czego składa się pojazd BYX?

Tym, co nas wyróżnia jest pasja do tworzenia znaczących zmian w dotychczasowych rozwiązaniach komunikacyjnych.  W BYX wierzymy w potencjał ciekawych pomysłów — widać to w naszej pracy. Jesteśmy dumni z teamu naszych współpracowników - każdy z nich ma swój niepowtarzalny wkład w projekt, budowę i wdrożenie BYX.

Wymiary pojazdu:

Długość:  3100mm – 3250mm (w zależności od wersji)

Szerokość:  896mm

Wysokość :  1200mm (bez kontenera)

Ładowność :

200 kg + kierowca

nasz produkt szkic

BATERIE

Pojazd BYX wyposażony jest zawsze w dwie baterie - wymienne w punktach ładowania lub ładowane z ładowarek domowych, o pojemności 27.8Ah i napięciu 48V - to wszystko pozwala na uzyskanie do 200 km zasięgu.

spec hamulce

HAMULCE

Pojazd BYX wyposażony jest w hamulce hydrauliczne (na wszystkich  czterech  kołach). Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch manetek, które po naciśnięciu , uruchamiają  działanie tarczy hamulcowych o rozmiarach 203mm x 2.2mm oraz system hamowania regeneracyjnego silnikami. 

spec silniki

SILNIKI

Pojazd BYX wyposażony jest w  2 silniki w piastach tylnych kół o mocy ciągłej 125 W każdy i napięciu 48V, co pozwala osiągnąć prędkość maksymalną 25 km/h ograniczoną elektronicznie.

spec top

SPECYFIKACJA

Dzięki naszej innowacyjnej i odkrywczej technologii staramy się wzbogacać codzienne doświadczenia naszych użytkowników. Od momentu założenia w 2020 roku, nasz utalentowany zespół inżynierów, programistów, projektantów i ekspertów od marketingu pracował niestrudzenie, aby wynieść BYX na czoło branży.

Aby stworzyć jak najlepsze rozwiązania, poświęcamy czas i zasoby na zbadanie potrzeb rynku oraz nawyków i motywacji naszych użytkowników. Pracujemy ciężko, aby nasze produkt stał się standardem technologicznym. Chcemy dostarczać rozwiązania, które liderzy branży nie tylko zaaprobują, ale również będą je wykorzystywać w swoich działaniach.

bottom of page